Annick Goutal Un Matin d´Orage Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Popis produktu

Parfémovaná voda Annick Goutal Un Matin d´Orage je vzrušující dámská orientální květinová vůně, kterou v roce 2014 vytvořila Isabelle Doyen, dvorní parfémářka značky Annick Goutal. Tímto dílem se jí vydařilo podmanivé spojení vonných výtažků z bílých květin a dalších afrodiziakálních složek, které má moc udělat každý den krásnějším. Dopřejte si kouzlo parfémované vody Annick Goutal Un Matin d´Orage, která se zaměřuje na vůni gardénií, umocněnou bouřkou.

Orientální bílé květiny v ranním světle

Parfém Annick Goutal Un Matin d´Orage mísí křehkou květinovou krásu gardénie, magnólie a tuberózy, jimž vytváří dlouhotrvající základ guajakové dřevo, vznešená myrha a sladká vanilka. Pečlivě řemeslně vytvořený flakon s jemnými zlatými detaily a květinová vanilková vůně osloví ženu, která jde do každého dne s plným nasazením a na svůj parfém se potřebuje plně spolehnout.

Vůně patří mezi takzvané niche parfémy

Nádherné a pečlivě propracované niche parfémy ve flakonech, které jsou samy o sobě uměleckými díly, nadchnou lidi toužící po originalitě. Obvykle se vyrábějí v rodinných podnicích, podle receptur předávaných z generace na generaci. I vy se v niche parfémech můžete najít, pokud neváháte jít proti hlavnímu proudu a dokážete ocenit jejich vybrané ingredience. Mezi niche vůně, které obsahují příběh a hlavně jsou osobité, náleží také parfémovaná voda Annick Goutal Un Matin d´Orage.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: