Annick Goutal L´Ile au Thé Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Annick Goutal L'Ile au Thé je příjemná unisex kompozice, rozlišená designem lahviček pro muže a pro ženy. Jarní a letní denní vůně se inspiruje nádherou vulkanického ostrova Jeju, který leží zhruba 85 km od jižního pobřeží Jižní Koreje. Oslavuje zeleň, protože z prvotní a základní zelené barvy světa vzniká celá jeho krása… To připomíná i prezentace toaletní vody L'Ile au Thé na webových stránkách Goutalparis.com.

Hlavní složky: zelený čaj a mandarinkové květy

Svěží parfém Annick Goutal L'Ile au Thé otevírají citrusy a mandarinky. Jeho srdce vás ohromí silou zeleného čaje, mandarinkových květů a vonných esencí osmanthu, které připomínají meruňky a samet. V základu se svůdně rozvíjí bílé pižmo, evokující teplo písečného pobřeží subtropického ostrova Jeju s vyhaslou sopkou Jeju Hallasan. Pro turisty byl do nedávna neznámým pojmem, ale dnes už ho nadšeně objevují.

Parfémářky, které stojí za vůní L'Ile au Thé

Toaletní vodu L'Ile au Thé sestavily roku 2015 parfémářky Camille Goutal a Isabelle Doyen. Camille je následovnicí své matky a zakladatelky značky Annick Goutal (1945–1999), talentované vizionářky, která do parfémového světa vstoupila jako pianistka, modelka a majitelka starožitnictví. Tam získala i zaujetí pro nevšední flakony v secesním stylu. Isabelle Doyen působí ve společnosti Annick Goutal od roku 1986. Obě parfémářky úspěšně udržují vysokou úroveň značky.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: