André Courreges Empreinte Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Již v roce 1970 byla světu představena okouzlující vůně parfémované vody pro ženy André Courreges Empreinte, která ani dnes neztrácí na své kráse. Vůně, v níž se snoubí elegantní a ženské aroma květin s akordy aldehydů, je navržena na míru sofistikovaným ženám, jež vyhledávají klasické vůně, s nimiž zazáří za jakékoliv situace. Zahalte se i vy závojem utkaným z ženskosti a smyslnosti a pociťte na vlastní kůži sílu vůně, jež má ve světě parfémů slovo již téměř 50 let.

Kořenitě-ovocná vůně pro sofistikované ženy

Nechte se unést dokonale harmonickou souhrou ukrytou za elegantním designem flakonku s luxusními zlatými detaily. Vonná kompozice se s úvodem probouzí svěžími akordy aldehydů, vůní koriandru, pelyňku a sladké broskve společně s osvěžujícím aromatem bergamotu. Podmanivé je také tepající srdce vůně, které propojuje tóny exotického melounu s vůní kosatce, jasmínu a růže. V závěru se hlásí o slovo elegantní cedrové dřevo, hřejivé santalové dřevo, zemitá vůně mechu, tóny kastorea a vůně pačuli.

Nebojte se být středem pozornosti za každé situace. Oblékněte se do přitažlivé vůně parfémované vody pro ženy André Courreges Empreinte.

Hodnocení 5.0
  • 50 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


Krásná,měnící se,dlouhotrvající vůně

Pavla

Krásná vůně za velmi přijatelnou cenu.

  • Velmi elegantní vůně,typově chanel 5,nádherně se mění a má bezvadnou výdrž.Přestože se jedná o reformulaci z r. 2012,neutrpěla na kráse.Doporučuji pro ženy 40+,mladým dívkám by se zřejmě nelíbila.Na kůži vydrží až 8 hodin.Velice krásná vůně.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: