Amouage Beach Hut Woman Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Vzpomínáte i v chladných zimních dnech na nádherné letní chvíle plné slunce? Pak vás jistě okouzlí vůně parfémované vody pro ženy Amouage Beach Hut Woman, jež se inspirovala v atmosféře léta na bělostné pláži s pískem tak jemným, že se jej nemůžete nabažit, a v dechberoucím pohledu na plážovou chatku obklopenou těmi nejkrásnějšími exotickými květinami. Svěží aromatická vonná kompozice, která nezapře nádech luxusu a výjimečnosti, staví na kontrastech. A sice na kontrastu hřejivých a chladivých prvků, které společně utvářejí nezapomenutelný vonný koncert.

Jedinečná v každém detailu

Vůně značky Amouage, jež má své kořeny v Ománu, byla na trh uvedena jako novinka roku 2018. Pozornost si zaslouží nejen samotná vůně, ale také luxusní design flakonku v oranžové barvě, která evokuje dny ozdobené sluncem.

Luxusní aromatická vůně pro ženy

Vůně se v prvních vteřinách probouzí svěžestí bergamotu, která je doprovázená zemitou vůní minerálních akordů. Srdce parfémované vody bije v rytmu naplaveného dříví a elegantních květinových akordů. Vonná symfonie je uzavřena hedvábnými tóny kašmeranu a intenzivní vůní pačuli.

Podpořte svou přirozenou krásu a eleganci vůní parfémované vody pro ženy Amouage Beach Hut Woman, která na vaší pokožce nejlépe vynikne při výjimečných příležitostech.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: