Alyssa Ashley White Musk Toaletní vody

Popis produktu

Sytá vůně pižma, šeříku a jasmínu – to je ve stručnosti toaletní voda Alyssa Ashley White Musk (2000). S tímto vonným doplňkem se stanete rafinovaně svůdnou a mnohem snadněji rozbalíte své ženské zbraně. Toaletní vodou Alyssa Ashley White Musk potěšíte sebe i své okolí, aniž byste se musela stát centrem pozornosti. Vše přijde poznenáhlu, zdánlivě samo… White Musk neboli Bílé pižmo dokonale podtrhne vaši osobnost a otevře vám dveře k intenzivním prožitkům. Dopřejte si toto malé tajemství! Účinkuje jak v nové společnosti, tak v náruči vašeho partnera.

Proč vsadit na parfém Alyssa Ashley White Musk?

  • ověřená sexy toaletní voda k celoročnímu nošení,
  • mistrně spojující modernost, eleganci a smyslnost,
  • vůně k okamžitému zvýšení ženského sebevědomí,
  • v úvodu svěží bergamot a hořký pelyněk estragon,
  • v květinovém srdci jasmín, ylang-ylang, růže a šeřík,
  • v základu erotizující bílé pižmo a uvolňující pačuli.

Dílo svobodomyslné americké značky Alyssa Ashley

Americká značka Alyssa Ashley se zrodila v 60. letech 20. století a okamžitě zaujala vůněmi, které byly ve své době velmi originální. Název značky pochází od jména nejmladší dcery milovníka parfémů a talentovaného malíře Alysse. Díky světlým vlasům získala dívka přezdívku Ashley. Spojení jména a přezdívky vytvořilo konečný název značky. Vonná díla značky Alyssa Ashley oslavují mládí a svobodomyslnost. Jedním z nich je i toaletní voda White Musk.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.0

(hodnoceno 1x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

M
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Ta klasika je tady jasná,doba vzniku parfémů Alyssy Ashley v šedesátých létech se nezapře.Ovšem komu voní Jovan Musk White a lahodí mu tyto čisté,jemné,mýdlové vůně,doporučuji tuto, jdou po stejné koleji,řekla bych,že kolem muskového základu jsou v Alysse květiny výraznější a hlásí se o slovo hlasitěji,než v Jovanu

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest