Získejte slevu 25 % na značku Mexx!

AHAVA

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O značce AHAVA

Objevte díky značce AHAVA úžasné účinky Mrtvého moře! Unikátní pleťová i tělová kosmetika díky minerálům z Mrtvého moře a přírodním výtažkům obnovuje pokožku zevnitř a navrací jí svěží, zdravý a vitální vzhled. Kosmetika AHAVA našla dokonalou harmonii přírody a vědy a přináší všechny benefity bahna z Mrtvého moře do koupelen milionů spokojených klientů z celého světa. Staňte se jedním z nich a získejte i vy vysněnou mladistvou pokožku obličeje i těla.

Blahodárné bahno z Mrtvého moře

Všechno to začalo v roce 1988. Ziva Gilad si všimla, že spousta turistek si od Mrtvého moře odváží bahno pro pozdější domácí péči o pokožku. Založila si stánek a začala turistům nabízet tělový peeling s bahnem z Mrtvého moře. Nevídaný úspěch vedl k založení značky AHAVA, která zaměstnala tým nadšených vědců se zájmem o přírodu i tělovou péči. Zjistili, že bahno z Mrtvého moře obsahuje spoustu minerálů pro hloubkové čištění a stimulaci pokožky a vyvinuli revoluční látku Osmoter™, kterou dnes najdete ve všech produktech značky AHAVA. Jedná se o unikátní vědecky namíchaný koktejl minerálů z Mrtvého moře pro dokonalou hydrataci a výživu pokožky.

AHAVA: Jedinečná kosmetika z Mrtvého moře

V sortimentu AHAVA dnes najdete úžasné množství kosmetických přípravků pro ženy i muže, všechny typy pokožky a všechny věkové kategorie. Pleťové krémy i masky, tělová mléka a krémy i vlasová kosmetika AHAVA vychází z harmonického spojení přírody a vědy, zpravidla obsahuje minerály z Mrtvého moře a účinné rostlinné výtažky, které nejen že o pokožku pečují, ale zároveň ji i „uči“ pečovat sama o sebe. Kosmetika AHAVA má výbornou snášenlivost, a proto ji odborníci doporučují i pro citlivou pleť. Na rozdíl od běžných značek kosmetiky neobsahuje parabeny, SLS, ftaláty ani další kontroverzní složky, odjakživa se pyšní označením VEGAN a netestuje své produkty na zvířatech. Odhalte s kosmetikou AHAVA tajemství Mrtvého moře!

Doprava:
Platba:
Certifikace: