Acqua di Parma Colonia Club Kolínské vody

Skladem   |  (ID: )
873
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

V roce 1916 byl v malé parfumérii v historické části města Parma v Itálii vytvořen unikátní parfém. Byl neobvykle čerstvý a moderní oproti německým parfémům, které byly pro tu dobu běžné. Ten rok vznikla první čistě italská Eau de Cologne. Nejpozoruhodnější na této kolínské byla právě její čistota a také složení, které se dodnes nezměnilo. Za tímto reálným příběhem o nové kapitole ve světě vůní stojí značka Acqua di Parma, která v průběhu let neskutečně získala na své popularitě. Již v padesátých letech minulého století byla favoritem hollywoodských hvězd, které při návštěvách Itálie hojně navštěvovaly butiky firmy, aby si pořídily věhlasnou kolínskou v elegantní art deco lahvi. Od šedesátých let se pak Acqua di Parma stala výhradní značkou určenou pro vysokou společnost, což se ještě utvrdilo v roce 2001, kdy ji odkoupila společnost LVMH, nabízející to nejluxusnější zboží z různých oblastí. Z její stáje je nejen Acqua di Parma, ale i šampaňské Moët nebo světoznámé módní kousky Louis Vuitton a mnoho dalších.

Unisex kolínská voda Acqua di Parma Colonia Club hned na úvod osvěží. To díky obsahu máty peprné. V horních tónech spolu s ní vesele tančí neroli, bergamot, citron a mandarinka, doplněné o vůni petitgrainu. Úvod je přímo citrusová bomba s polibkem svěžesti, nemyslíte? Střední část Colonia Club mísí aromatickou, a především antistresovou levanduli. Ta je následovaná galbanem, které voní dřevitě, balzámově, po lese. Jako byste si sedli na vlhký mech a nasávali atmosféru okolních stromů a přírody. Následný sladce růžový odér dodává geránium. Hřejivé akordy ambry, bílého pižma a vetiveru z Haiti poté zvolna uzavírají tuto tradiční kolínskou vůni.

Acqua di Parma Colonia Club je svěží a stylové ztělesnění současného italského života. Elegantně zářivá a dynamická, dřevitá, silně aromatická, to je Colonia Club. Své nositele dělá nezaměnitelnými od roku 2015.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Dobrá cena za tester. Příjemná vůně pro každou příležitost.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Nádherná květinově kořeněná vůně s dobrou výdrží! Vhodná na léto i do společnosti. Fakt doporučuji!

  • Krásná kořeněná pánská vůně.
  • Dobrá cena za tester.